Stylová chalupa s vlastním rybníčkem v podhůří Beskyd
Velký-Javorník_výhled5-1030x773

Užijte si letní dovolenou v Beskydech

Zažijte léto v Beskydech, v samém úpatí Radhoště. Přijeďte v létě na týden či na víkend. Koupání v našem rybníčku vám zpestří horké dny. Na terase si odpočinete u kávy a večeři připravíte u zahradního grilu. Nebo relaxujte u kuželek, ping-pongu a dalších sportovních her. Zahrajte si minigolf nebo si tělo protáhněte při badmintonu nebo volejbalu. Na podzim vás nalákají okolní lesy intenzivní vůní hub. Blízká příroda je od chalupy na dosah. Je protkána novými cyklostezkami a je i nádherným prostředím pro pěší turistiku.

Zima, Vánoce nebo Silvestr na chalupě

Milovníkům sněhových radovánek nabízíme pobyt u nás také v zimních měsících. Pro labužníky pak poskytneme zázemí v období Vánoc a Silvestra, nebo pobyt o zimních prázdninách. Přijeďte si zalyžovat na naše beskydské sjezdovky, kterých máme v okolí nepočítaně. Večery můžete strávit romanticky se skleničkou v ruce u teplých kamen. Rozloučit se se zimní sezónou můžete na lyžích často ještě i o Velikonocích. Prožijte krásu zimy v Beskydech.

Vyžití pro celou rodinu

U nás se rozhodně nebudete nudit. Naše stylová chalupa vám nabízí aktivní odpočinek. Relaxovat můžete při šálku kávy na zastřešené terase. Děti se zabaví na pískovišti. Energii vybijí na skluzavce či na průlezce. Osvěžíte se v krásném rybníčku velkém 6×8 m. Zažijte večery s kytarou v ruce u ohně na zahradě. Ugrilujte si maso na zahradním grilu. Uspořádejte si rodinné klání v kuželkách či ping-pongu. K dispozici máte i badminton. Máme pro vás připravené míče na volejbal i fotbal. Využít je můžete na hřišti u vedlejšího sadu. Vedle něj si pak můžete zahrát v soukromí i minigolf.

Komfort se vším všudy

Pro vaši pohodlně strávenou dovolenou jsme plně vybavili kuchyň. Samozřejmostí je lednička s mrazničkou, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba i elektrická varná deska. Připravili jsme pro vás i dvě remosky. Koupelna s vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem je oddělená od samostatného WC. Přitopit si můžete stylovými kamny, na kterých lze vařit, či elektrickým topením. Po dřevěných schodech vystoupíte do podkroví se třemi ložnicemi. Na vaše přání přichystáme dětskou postýlku, kolébku, dětskou židličku i nočník s vaničkou a přebalovací pult.

Čerstvý vzduch Beskyd

Poznejte turistický ráj – nejrozsáhlejší CHKO v Česku – zblízka. Navštivte poutní místo Pustevny, na které se dostanete pěšky i lanovkou. Po hřebeni se projděte nenáročnou stezkou až na Radhošť. Vyfoťte se u sochy boha Beskyd – Radhoště. Cestou se vám naskytnou malebné výhledy po okolí. Ke zdolání vás pak mohou zlákat další blízké vrcholky. Javorník se dřevěnou rozhlednou na vršku, Ondřejník, Smrk. A samozřejmě nejvyšší hora Beskyd Lysá hora (1324 m n. m.). Zajímavým zážitkem je návštěva skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, který vám ukáže dávný život v našem kraji. A to zdaleka není vše.

Podhůří Beskyd

Poznejte Beskydy v okolí Frenštátu pod Radhoštěm, v samém srdci Beskyd, v jakémkoliv ročním období. Nechte se zlákat probouzející se jarní beskydskou přírodou, kterou máte na dosah od chalupy. Horké letní dny prožijte v okolních lesích, které jsou protkány mnoha cyklostezkami. Nádherné prostředí je vhodné i pro pěší turistiku. Na podzim vás okolí vábí svou intenzivní vůní hub. Prožijte krásu zimy v Beskydech. Přijeďte si zalyžovat na naše sjezdovky, kterých máme v okolí nespočetně. Rozloučit se se zimní sezónou můžete na lyžích často ještě i o Velikonocích.

Rezervujte si volný termín