Reference

Podělte se s námi o váš názor

Zdravím Vás Renato,

od nás máte tu nejlepší možnou recenzi, jaká jde vůbec napsat. Ani nevím, jak bych to napsala. Maximální spokojenost jak s Vámi (ochota a příjemný přístup) tak na chalupě. Cítili jsme se jako v pohádce. Klid, obrovská zahrada pro děti, relax pro rodiče. Od nás máte jenom samou chválu.

Mějte se moc hezky, pozdravujte rodiče.

Dáša

S tímto pobytem jsme byli nadmíru spokojení. Nesčetné využití nejen pro děti, ale i pro dospělé. Je zde úžasný prostor s minigolfem – 9 hracích polí, ping-pongový stůl, lezecká stěna pro děti, průlizačky, menší rybníček s horskou vodou. Pro děti je zde pískoviště se skluzavkou, trampolína, petang. A to vše v prostorech majitelů kolem chalupy. Po večerech jsme hráli ruské kuželky, grilovali.

Vnitřní vybavení velice příjemné – kuchyně, nová koupelna, pokoje, wi-fi připojení a velká terasa … V blízkosti je možno podniknout výlety na lezeckou lanovou dráhu Tarzánie nebo vyjet si lanovkou na nádherné Pustevny, Radhošť. Chalupa sousedí s velkým rybníkem, kde je možnost objednat si sportovní rybolov.

Shrnuto na závěr: krásná krajina, chalupa v klidném místě, velké volnočasové využití, příjemní a sympatičtí majitelé. Při odjezdu jsme si rezervovali týdenní pobyt na příští prázdniny a všichni se moc a moc těšíme, jak se zde zase vrátíme. Všem vřele doporučuji – 100 %.

Vlaďka

Byli jsme s dětmi na chalupě moc spokojeni, je to ideální místo pro klidné trávení dovolené s rodinou. Je tady krásné a čisté ubytování, pokojíčky jak malované a okolí chalupy nabízí strašně moc aktivit, jak pro děti, tak pro dospělé. Rádi jsme využili minigolfu a děti si nejvíce vyhrály na průlezkách. A díky velké ploše jsme si zahráli všichni i fotbal. A když pršelo, tak jsme byli schovaní pod velkým přístřeškem, kde se dal zahrát ping pong. Takže vyžití v každém počasí. Určitě tuto chalupu vřele všem doporučuji. Rádi se tady někdy vrátíme.

Lenka

Byli jsme zde ubytování v létě 2016. Krásné prostředí, sportovní i rekreační vyžití jak v okolí, tak na samotné chatě, kde jsme s dětmi nejvíce využili dětské průlezky, ping-pong, kuželky, mini-golf i míčové hry. Ochotní a příjemní majitelé. Pokoje i sociální zařízení čisté, zrekonstruované. Doporučujeme 🙂

Zdeňka

Měli jsme možnost již několikrát využít těchto ubytovacích služeb a jsme velmi spokojeni jak s prostorným okolím chalupy, tak i se zajímavým interiérem. Chalupa je v krásném podhůří Beskyd a poskytuje možnost k odpočinku, relaxaci i zábavě. V dosahu jsou turisticky atraktivní místa. Zázemí chalupy je vhodné i pro pobyt dětí. Můžeme jen doporučit.

Iva

Paní Kološová,

ve dnech 7. – 9. 10. 2016 jsme s celou naší rozvětvenou rodinou (12 osob včetně 6 dětí) strávili nádherný víkend na Vaší chalupě v Trojanovicích. I když nám počasí moc nepřálo, vůbec nám to nevadilo. Velké množství možné zábavy v areálu (minigolf, st. tenis, kuželky), možnost grilování i krásné pěší túry uspokojily všechny. Možnost parkování několika aut v zahradě, prostorné posezení u krbu včetně komplexně vybavené kuchyně umocnily spokojenost nás všech s prožitým víkendem a určitě se k Vám rádi vrátíme.

Ivan a Bohumila K. s rodinami

Jsme rodina se třemi dětmi a v Trojanovicích jsme strávili týdenní dovolenou v červenci 2016. Díky chalupě, jejímu vybavení, zahradě i fantastické lokalitě jsme si dovolenou moc užili, i když počasí bylo proměnlivé a několikrát nám pršelo.

Chalupa úžasně snoubí původní architekturu s veškerým moderním komfortem a zařízením (nové postele, koupelna), který je oproti běžně nabízeným chatám a chalupám výrazně nadstandartní. Obrovská zahrada má vše, co si rodina s dětmi může na prázdniny přát – koupací jezírko, trampolínu, velké prolézačky, malé fotbalové hřiště, minigolf, kuželky, velké ohniště a mnohé další.

Lokalita chalupy nabízí spoustu možností k pěším a cyklistickým výletům, okolí je na kola přímo ideální.

Moc děkujeme paní majitelce, která nám byla během celého pobytu k dispozici.

Tereza

Rezervujte si volný termín